• W związku z pojawiającymi się coraz częściej incydentami związanymi z niewłaściwym używaniem telefonów komórkowych, decyzją Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 im. Księdza Jana Twardowskiego w Białymstoku, Pani Agnieszki Krokos, od dnia 16.01.2019r. w szkole obowiązuje do odwołania całkowity zakaz korzystania z telefonów komórkowych.

• Klasa II B odwiedziła po raz kolejny Warsztatownię "Czerwone korale" w Czarnej Wsi Kościelnej. Uczniowie wraz z opiekunami uczestniczyli w warsztatach bożonarodzeniowych.

- Obrazek 1

• Przedstawienie jasełkowe przypomniało nam, dlaczego świętujemy Boże Narodzenie.

• Gwiazdkowy Turniej Klas Szóstych

- Obrazek 1

• Kreatywnie, wesoło, przepysznie - warsztaty z "Cukier - lukier".

- Obrazek 1

• W dniu wczorajszym, podczas uroczystej gali, która odbyła się w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku, nasza Pani Dyrektor Agnieszka Krokos odebrała nagrodę dla Nauczyciela na medal, przyznawaną najlepszym, najsympatyczniejszym, najbardziej charyzmatycznym nauczycielom z Podlasia. Miło nam zakomunikować, że Pani Dyrektor zajęła I miejsce wśród nauczycieli klas IV- VIII i gimnazjów. Gratulujemy!

- Obrazek 1

• Kiermasz świąteczny na rzecz Fundacji "Pomóż Im"

- Obrazek 1

• 2 c w Podlaskim Muzeum Kultury Ludowej na warsztatach "Gwiazdka w skansenie".

- Obrazek 1

• Mikołajkowy turniej klas V dziewcząt w piłkę ręczną i chłopców w halową piłkę nożną.

- Obrazek 1

• Już kolejna edycja konkursów w ramach "Jesieni talentów. Z inspiracji Księdza Jana" za nami. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Zapraszamy za rok!

- Obrazek 1

• Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Tym razem jesień portret ptaka nam przyniesie" w ramach VIII Jesieni Talentów. Z inspiracji Księdza Jana"

Link do sprawozdania