ROK SZKOLNY 2016/2017 ROK SZKOLNY 2015/2016 ROK SZKOLNY 2014/2015 ROK SZKOLNY 2013/2014 ROK SZKOLNY 2012/2013 ROK SZKOLNY 2011/2012 ROK SZKOLNY 2010/2011 ROK SZKOLNY 2009/2010 ROK SZKOLNY 2008/2009

ROK SZKOLNY 2016/2017

 

Medal "Diligentiae" przyznany przez Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego

  •         Amelia Barszczewska  -  za pilność i mądrą postawę

 

 

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

  • Maciej JarockiLaureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
                                 oraz Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego
  • Szymon Backiel –  Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  • Julian Żrubek –  Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego
  • Aleksandra Julia Poradzińska –  Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

 

VI Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Językowy "Magic of Ireland"

  • Patrycja Zimodro - II miejsce
  • Aleksandra Iwanowicz - wyróżnienie

 Międzyszkolny konkurs plastyczno - literacki "Patron mojej szkoły

  • Magdalena Winnicka –  II miejsce

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2017"

  • Aleksandra Julia Poradzińska - wyróżnienie
  • Julia Oksieńciuk           - wyróżnienie
  • Szymon Tylman              - wyróżnienie
  • Kamil Lach                     - wyróżnienie

 

XVI Ogólnopolski Konkurs Poetycki "Ocalić od zapomnienia" pod hasłem "Lato, zaczekaj chwilę..."

  • Anna Rojkowska –  I miejsce
  • Nikodem Siegieńczuk –  II miejsce
  • Aleksandra Julia Poradzińska –  I miejsce

 

XVIII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Humanistycznej "Alfa i Omega"

  • Maja Małachowska –  II miejsce

 

IV Miejski Konkurs Kultury Języka Polskiego

  • Aleksandra Julia Poradzińska –  I miejsce oraz tytuł Mistrza Języka Polskiego

 

Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Krzysztofa Kolbergera "Czaruję słowami o swoich radościach i nie-radościach"

  • Anna Rojkowska –  I miejsce
  • Aleksandra Poradzińska - II miejsce

 

X edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Moja kartka Walentynka"

  • Daria Chlabicz –  wyróżnienie

 

Wojewódzki Konkurs Recytatorski "Anielskie strofy"

  • Melania Kadziszewska - III miejsce

 

XII Konkurs Recytacji Prozy

  • Magdalena Winnicka -  I miejsce
  • Aniela Koziatek - II miejsce
  • Aleksandra Grądzka - wyróżnienie

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Anioły są miłością zesłaną z nieba"

  • Jakub Makarewicz - nagroda

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Bożonarodzeniowe inspiracje"

  • Jakub Makarewicz - nagroda

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Boże Narodzenie w oczach dziecka"

  • Jakub Makarewicz, Klaudia Dederko –  wyróżnienie

 

VII Edycja Wojewódzkiego Konkursu Muzycznego "Przy wigilijnym stole"

  • Julia Dobrowolska, Wiktoria Pugacewicz –  wyróżnienie

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Pocztówka lub ozdoba bożonarodzeniowa"

  • Julia Dobrowolska –  nagroda

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Ubieramy choinkę"

  • Julia Dobrowolska –  nagroda

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Ozdoby świątecznego stołu"

  • Lena Chilińska - nagroda

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy"

  • Daria Chlabicz, Wiktoria Pugacewicz, Lena Chilińska, Kalina Święcicka  –  nagroda

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Owoce i warzywa - witaminy na talerzu"

  • Daria Chlabicz –  nagroda

 

X Edycja Międzyszkolnego Konkursu Plastycznyego "Misie znane i lubiane, w książkach zakochane"

  • Kinga Bieniasz  -  nagroda

 

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Wiele tekstów Księdza Twardowskiego przeczytałem, a ten do recytowania wybrałem..." - ramach „VI Jesieni Talentów. Z inspiracji Księdza Jana”

  • Magdalena Winnicka  - I nagroda
  • Melania Kadziszewska – II nagroda

 

Międzyszkolny Konkurs Poetycki "Tym razem jesień niech wiersz o ptaku przyniesie…”-  w ramach „VI Jesieni Talentów. Z inspiracji Księdza Jana”

  • Patrycja Anna Zimodro - I nagroda
  • Aleksandra Poradzińska – I nagroda
  • Anna Rojkowska - II nagroda
  • Maja Małachowska – III nagroda

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Tym razem jesień niech obraz ptaka przyniesie…" - w ramach „VI Jesieni Talentów. Z inspiracji Księdza Jana”

  • Bartosz Cimoszko -  nagroda
  • Magdalena Małachowska -  nagroda

 

IV edycja Miejskiego Konkursu Plastyczno - Językowego  "MIND-MAPS - Different clothes - different weathers"

  • Piotr Brzosko - II miejsce
  • Zuzanna Paszkiewicz - III miejsce
  • Rozalia Warmijak - wyróżnienie
  • Paulina Abramczuk - wyróżnienie
  • Pola Rojkowska - wyróżnienie

 

VI Miejski Turniej Świąteczny "Christmas in Great Britain"

  • Drużyna w składzie: Paulina Walczyk, Julian Żrubek, Maciej Jarocki - III miejsce
  • Drużyna w składzie: Veronika Suchowolec, Maja Czurak, Piotr Snarski - wyróżnienie

 

Wojewódzki konkurs czytelniczy "Czy znasz twórczość Tomasza Szweda"

  • Dominika Dąbrowska, Julia Kuc - wyróżnienie

 

Wojewódzki konkurs plastyczny "Czy znasz twórczość Tomasza Szweda"

  • Zuzanna Paszkiewicz - wyróżnienie

 

XVII edycja Ogólnopolskiego Turnieju "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku" Finał Powiatowy - Miasto Białystok

  • Drużyna w składzie Szymon Chyliński, Maksymilian Dyśko, Bartosz Gajda, Gabriel Ignaciuk, Paweł Kalbarczyk, Jakub Makarewicz, Wojciech Olendzki, Ivo Omeliańczuk, Sebastian Perkowski i Miłosz Puławski - I miejsce

 

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Mleczne fotografie" 

  •  dzieci z oddziału przedszkolnego - I miejsce

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Wakacyjne wspomnienia"

  • Klaudia Antonowicz - nagroda

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Jesienny Bukiet"

  • Aleksandra Świsłocka - nagroda
  • Zofia Zaleska, Nikola Iwanowicz, Jakub Kurczewski, Mateusz Gajda, Michał Brzozowski - wyróżnienia

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Nasi czworonożni przyjaciele"

  • Kornelia Kretowicz - nagroda

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Bohaterowie Baśni Andersena"

  • Daria Chlabicz - nagroda
  • Kalina Święcicka - wyróżnienie

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Sowy i sówki - mądre główki"

  • Kornelia Kretowicz, Julia Sokołowska - nagroda

 

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Księdza Jana Twardowskiego w Białymstoku
    15-893 Białystok ul.Bohaterów Monte Cassino 25
  • 857 420 304

Galeria zdjęć

KALENDARZ

Rozpoczęcie  zajęć: 1 września 2016r.

Zimowa przerwa świąteczna: 23 - 30 grudnia 2016r.

Ferie zimowe: 23 stycznia - 3 lutego 2017r.

Wiosenna przerwa świąteczna: 13 - 18 kwietnia 2017r.

Zakończenie  zajęć: 23 czerwca 2017r. 
 
Dni wolne od zajęć edukacyjnych: 
31 października 2016r., 2,4,5 maja 2017r., 2 czerwca 2017r., 16 czerwca 2017r.