Zajęcia | Nauczyciel prowadzący | Termin |
Zajęcia artystyczne 3a | Lidia Sielawa | wtorek 8.00-8.45 (co dwa tygodnie) |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze | Małgorzata Lasocka | wtorek 14.35-15.20 |
Klub eTwinning klasyI-III | Marta Mazur | środa 8:00-8:45 s. 26 (co dwa tygodnie) |
Zajęcia rozwijające klasy 2 | Ewa Mieleszkiewicz |
wtorek 13.45-14.30 (co drugi tydzień) |
Zajęcia rozwijające klasy 3 | Ewa Mieleszkiewicz | środa 13.45-14.30 (co drugi tydzień) |
Zajęcia kreatywne klasy 2a | Ewa Mieleszkiewicz | środa 8.50-9.35 |
Koło kodowania klasy 3, 2 | Anna Baroody | czwartek 15.25-16.10 |
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 5b | Anna Baroody | czwartek 14.35-15.20 |
Zajecia kreatywne klasy 3 | Anna Baroody | wtorek 11.45 - 12.30 |
Kółko teatralne | Anna Lipska | czwartek 8.50 (co dwa tygodnie) |
Zajecia dydaktyczno-wyrównawcze | Anna Lipska | czwartek 9.45 |
Zajecia Być jak Ignacy | Anna Lipska | wtorki 12.50-13.35 (co dwa tygodnie) |
MegaMisja zajęcia inf. Fundacji Orange | Marta Romanowska | piątek 10.40-11.25 9co dwa tygodnie) |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 3b | Marta Romanowska | wtorek 11.45-12.30 |
Destynation Imagination z drużyną | Marta Romanowska | 8.00-9.45 (grudzień, styczeń, luty) |
Akademia zdrowego odżywiania | Kiga Puławska | piątek (co 2 tygodnie) |
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze | Kiga Puławska | poniedziałek 9.45-10.00 |
Zajęcia rozwijające kompetencje społeczno - emocjonalne | Kiga Puławska | poniedziałek 8.50- 9.35 |
Zajęcia kreatywne z języka angielskiego: | Ewa Święcicka | klasa 2a - środy 13:45- 14:30 klasa 3c - piątki 12:30- 13:35 |
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne | Marta Mazur | środa godz. 13:45-14:30 |
Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne kl. IVb, Vc | Barbara Klepacka | piątek 13.45 - 14.30 |
Zajęcia korekcyjno -kompensacyjne klasy 1-3 | Lidia Sielawa | wtorek 12.50 - 13.35 |
Zajęcia | Nauczyciel prowadzący | Termin | |
Koło fizyczne | Irena Chylińska | środa 15.30-16.15 | |
Koło matematyczne 8a i 7c | Małgorzata Romaniuk | poniedziałek 15.25-16.10 (co 2 tygodnie) | |
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki w klasach 4-5 | Małgorzata Sokołowska | wtorek 13.45 -14.30 | |
Zajęcia kształtujące kreatywność z języka polskiego dla klas 8: |
|
8a - piątek 8.00 - 8.45 8b - piątek - 8.50 - 9.35 |
|
zajęcia korekcyjno - kompensacyjne (klasa 4b i 5a) |
|
środa 13.45 - 14.30 | |
zespół wyrównywania wiedzy z języka polskiego klas 8 |
|
środa 15.25 - 16.10 | |
Zajęcia rozwijające kompetencje społeczno-emocjonalne |
|
czwartek 14.35 - 15.20 | |
Koło robótek ręcznych - kl.1a | Lasocka Małgorzata | czwartek 15.25 - 16. 25 (co 2 tygodnie) | |
Zajęcia kreatywne z informatyki klasy 1, 2 | Joanna Nizińska |
środa 14.25-15.20 czwartek 10.40-11.25, 14.25-15.20 |
|
Kółko historyczne | Marcinowicz Rafał |
środa godz. 15 co dwa tygodnie |
|
Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne kl. IVb, Vc | Barbara Klepacka | piątek 13.45 - 14.30 | |
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne (kl. 6, 7) | Łaszkiewicz Jolanta | czwartek 14.35-15.20 | |
Język polski na wesoło, klasa 4a | Łaszkiewicz Jolanta | piątek 11.45-12.30 (co dwa tygodnie) | |
Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne | Szydłowska Marlena | poniedziałek 14.35-.15.20 | |
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla klas 7-8 | Małgorzata Romaniuk | poniedziałek 8.00 - 8.45 | |
zajęcia kształtujące kreatywność z matematyki dla klasy 8a, | Małgorzata Romaniuk | poniedziałek 8.50 - 9.35 | |
Klub Młodego Odkrywcy | Małgorzata Monika Mazurek | pierwszy czwartek każdego miesiąca w godz. 13.45-14.30 |
Zajęcia | Nauczyciel prowadzący | Termin |
Zajęcia sportowe (piłka nożna) klas IV -VI | Woroniecki Artur | wtorek 13:45-15:15 |
Zajęcia kształtujące kreatywność w klasie 5b; Gry zespołowe kl.5b | Piotr Cisz | wtorki od 15.30 |
Rozpoczęcie zajęć: 4 września 2023r.
Zimowa przerwa świąteczna: 23 - 31 grudnia 2023r.
Ferie zimowe: 22 stycznia - 4 lutego 2024r.
Wiosenna przerwa świąteczna: 28 marca - 2 kwietnia 2023r.