MENU

Niedziela 04.06.2023

Jesteśmy w sieci

liczba odwiedzin: 2390521

 

 

Aktualności

 • Uczeń klasy 1a Alex Tomaszewski zdobył wyróżnienie oraz uzyskał tytuł Eksperta Logicznego Myślenia w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia. Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

 • 2a Mikołaj Gniedziejko 2b Maciej Dzimida 2c Lena Dołęgiewicz

 • "Przygody Tymoteusza Rymcimcim"

  Uczniowie z klasy 2a zdobyli: Nagrodę - Izabela Adamska Wyróżnienia - Mateusz Rojek oraz Oliwia Kulikowska Brawo! Brawo! Brawo!

 • A oto wyniki: I miejsce - Anastazja Dalmatovich II miejsce - Lena Kochanowski III miejsce - Mateusz Rojek oraz Tsimur Makhaneuski WYRÓŻNIENIA: Aleksander Lachowski, Jagoda Rutkowska, Kacper Niwiński, Michał Kornatowski Wszystkim uczestnikom konkursu dziękuję za piękne prace.

  Koordynator konkursu: Lidia Sielawa

 • 31 maja obchodzony jest Światowy Dzień bez Tytoniu. W związku z czym w szkole naszej przeprowadzane były zajęcia o szkodliwości palenia. Zwróciliśmy też uwagę na tegoroczne hasło kampanii "Uprawiaj żywność, nie tytoń!"

 • W naszej szkole realizowaliśmy projekt "Eko-matematyka w moim otoczeniu" w ramach programu "mPotęga" prowadzonego przez Fundację mBanku. Zajęcia miały na celu pomóc lepiej zrozumieć zmieniający się świat i zjawiska w nim zachodzące. W ramach projektu odbyły są warsztaty edukacyjne, szkolny konkurs " Matematyka mnie otacza”,

  oraz gra zespołowa "Matematyczny wyścig".

  Projekt dofinansowała Fundacja mBanku.

 • W dniu 31 maja 2023r. odbyła się konferencja podsumowująca projekt "Szkoła na 102! - The School of a Good Time!" realizowany w ramach programu Erasmus+. Omówiliśmy zrealizowane działania, podsumowaliśmy szkolenia oraz podzieliliśmy się dobrymi praktykami, doświadczeniami i nowymi pomysłami. Cele założone na etapie planowania pracy w projekcie zostały zrealizowane, z czego jesteśmy bardzo dumni!

 • Mamy przyjemność zaprosić uczniów oraz nauczycieli do wzięcia udziału w trzeciej edycji konkursu "Mistrz dyktand", organizowanego przez portale edukacyjne Dyktanda.pl i Zday.pl.

  Nasz konkurs opiera się na rozwiązywaniu dyktand na platformie dyktanda.pl. Uczestnicy otrzymują punkty za każde poprawnie rozwiązane dyktando i za tempo wykonania. Punkty są zliczane w rankingu, który ustala końcowego zwycięzcę konkursu.

  Każdy uczestnik, który zajmie pierwsze miejsce w swojej grupie wiekowej wygra półroczny dostęp do serwisu edukacyjnego ZDAY. Serwis https://zday.pl/ jest platformą e-learningową zawierającą materiały w formie lekcji wideo.

Wiadomości

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Księdza Jana Twardowskiego w Białymstoku
  15-893 Białystok ul.Bohaterów Monte Cassino 25
 • 857 420 304

KALENDARZ

Rozpoczęcie  zajęć: 1 września 2022r.

Zimowa przerwa świąteczna: 23 - 31 grudnia 2022r.

Ferie zimowe: 23 stycznia - 5 lutego 2023r.

Wiosenna przerwa świąteczna: 6 - 11 kwietnia 2023r.

Zakończenie  zajęć: 23 czerwca 2023r. 
 
Dni wolne od zajęć edukacyjnych: 
14 października 2022r.
31 października 2022r.
17 kwietnia 2023r.
2 maja 2023r.
23, 24, 25 maja 2023r. (egzaminy)
9 czerwca 2023r.