Nawigacja

Sukcesy uczniów

2017/2018

Medal "Diligentiae" przyznany przez Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego

  •   Maciej Jarocki  -  za pilność i mądrą postawę  

 

Stypendysta Prezydenta Miasta Białegostoku

  •    Maciej Jarocki   -  stypendium za wyniki w nauce


 

V Miejski Konkurs Kultury Języka Polskiego

  • Maciej Jarocki - Wicemistrz Języka Polskiego

 

XVII Miejski Konkurs Ortograficzny

  • Paulina Walczyk - Mistrz Ortografii

 

Międzyszkolny Konkurs Poetycki X Forum Młodych Ekologów

  • Anna Rojkowska  - II miejsce

 

III Powiatowe Dyktando z Języka Angielskiego

  • Weronika Suchowolec  - I miejsce
  • Paulina Walczyk - II miejsce

 

Międzyszkolny  Konkurs Informatyczny "Bezpieczni w Sieci"

  • Anna Rusel - wyróżnienie

 

Miejski  Konkurs Plastyczny "Galeria wybitnych Polaków o imieniu JÓZEF"

  • Marta Brzosko - II miejsce
  • Aleksandra Iwanowicz - wyróżnienie
  • Julia Omelianczuk - wyróżnienie

 

Konkurs Plastyczny organizowany przez Stowarzyszenie Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego "Kocham moją miejscowość za..."

  • Hubert Iwaszczuk - II miejsce

 

Miejski Konkurs Plastyczny "Perły Podlasia" 

  • Patrycja Jankowska - nagroda

 

XVII Edycja Podlaskiego Konkursu Plastycznego "Pisanki, kraszanki, wyrywanki" 

  • Mateusz Sienkiewicz - nagroda

 

Ogólnopolski  Konkurs Ortograficzny klas 3 "Ortografek" w ramach "Stypendiady wczesnoszkolnej 2017"

  • Elena Dunda - wyróżnienie

 

Ogólnopolski  Konkurs Plastyczny klas 3 "Plastuś" w ramach "Stypendiady wczesnoszkolnej 2017"

  • Nicola Półtorak - wyróżnienie

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Boże Narodzenie w oczach dziecka" 

  • Zuzanna Płóciennik - wyróżnienie

 

Konkurs Plastyczny "Czy znasz twórczość Renaty Piątkowskiej?"

  • Zuzanna Płóciennik - III miejsce
  • Elena Dunda, Malena Snarska - wyróżnienie

 

Miejski Konkurs Ksztaltnego Pisania dla uczniow klas II i III "Mistrz kaligrafii"

  • Małgorzata Koprowska - wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny "Ortografek" w ramach "Stypendiady wczesnoszkolnej 2017"

  • Małgorzata Koprowska - II miejsce

 

Konkurs ogólnopolski "Erlebnisreise mit  Deutsch" - "Z niemieckim w drogę" - nagroda dla zespołu uczniów reprezentujących szkołę

  • VIA - Dominika Selwestruk, Julia Powichrowska, Maja Małachowska, Aleksandra Poradzińska, Gabriela Ciborowska, Kamila Lenkiewicz, Marta Mioduszewska, Julia Oksieńciuk, Nikodem Siegieńczuk, Piotr Snarski
  • VIIA - Veronika Suchowolec, Barbara Popławska, Anastazja Czech
  • VIIB - Weronika Ignaciuk, Maciej Jarocki

 

Miejski Konkurs Poetycki Mistrz poprawnej polszczyzny pod hasłem "Bądź ą, ę. O stosowaniu w mowie i piśmie polskich samogłosek nosowych"

  • Anna Rojkowska -  I miejsce

 

XVII Ogólnopolski Konkurs Poetycki "Ocalić od zapomnienia" pod hasłem "A ja tobie bajki opowiadam"

  • Anna Rojkowska -  II miejsce

 

XIII Konkurs Recytacji Prozy

  • Magdalena Winnicka -  II miejsce

 

Laureaci projektu "Talenty XXI wieku"

  • Zuzanna Henkiel
  • Maciej Jarocki
  • Kajetan Sazon
  • Julian Żrubek

 

Miejski Konkurs Literacki "Wiersze z szuflady"

  • Anna Rojkowska - I miejsce

 

Konkurs artystyczny "Piękno niejedno ma imię" - krótka forma literacka

  • Anna Rojkowska - I miejsce

 

V edycja Miejskiego Konkursu Plastyczno - Językowego  "MIND-MAPS - It's Christmas Time""

  • Agata Kulik - II miejsce
  • Michalina Maksymczuk - III miejsce
  • Piotr Brzosko - wyróżnienie

 

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Wiele tekstów Księdza Jana przeczytałem, a właśnie ten do recytowania wybrałem..."

 

  • Magdalena Winnicka - klasa VI, I miejsce
  • Piotr Szczepański - klasa IV, III miejsce

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Tym razem jesień w świat owadów nas przeniesie"

  • Aleksandra Haraburda - klasa I, I miejsce
  • Małgorzata Staturska - klasa I, III miejsce
  • Adrianna Lewicka, klasa V, I miejsce

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Najładniejszy stroik bożonarodzeniowy"

  • Aleksandra Haponiuk - I miejsce
  • Julia Gerc, Patrycja Jankowska, Elżbieta Sieczko, Szymon Dembski - wyróżnienie

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Bohaterowie baśni i legend polskich"

  • Julia Gerc - nagroda
  • Patrycja Jankowska - wyróżnienie

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Coś ciekawego, prawie z niczego"

  • Julia Gerc - nagroda
  • Maja Czarkowska - nagroda
  • Szymon Dembski - nagroda

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Nasi czworonożni pupile"

  • Dominik Jakubowski - nagroda
  • Patrycja Jakubowska - wyróżnienie

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Sowy, sówki, mądre główki"

  • Aleksandra Godlewska - nagroda

 

Wojewódzki konkurs plastyczny "Piekne są nasze barwy ojczyste"

  • Oskar Osiekowicz- wyróżnienie

 

Miejski konkurs plastyczno  - literacki "Jedzmy owoce i warzywa"

  • Bartosz Małachowski - nagroda

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Owoce i warzywa - witaminy na talerzu"

  • Kinga Bieniasz - nagroda

 

IX Edycja Wojewódzkiego Konkursu Muzycznego "Przy wigilijnym stole"

  • Kamila Tarasiuk - nagroda
  • Gabriel Krejza - nagroda

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Mój przyjaciel Miś"

  • Julia Gerc - nagroda
  • Daria Chlabicz - wyróżnienie

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Ozdoby świątecznego stołu"

  • Małgorzata Staturska - nagroda

 

XV Edycja Miejskiego Konkursu Plastycznego "Anioły, Aniołki, Aniołeczki"

  • Małgorzata Staturska - wyróżnienie

 

Konkurs ogólnopolski "Erlebnisreise mit  Deutsch" - "Z niemieckim w drogę" - III miejsce dla zespołu uczniów reprezentujących szkołę

  • VIA - Dominika Selwestruk, Julia Powichrowska, Maja Małachowska, Aleksandra Poradzińska, Gabriela Ciborowska, Kamila Lenkiewicz, Marta Mioduszewska, Julia Oksieńciuk, Nikodem Siegieńczuk, Piotr Snarski
  • VIIA - Veronika Suchowolec, Barbara Popławska, Anastazja Czech
  • VIIB - Weronika Ignaciuk, Maciej Jarocki

 

Międzyszkolny Konkurs Poetycki realizowany w ramach "VII Jesieni Talentów. Z inspiracji Księdza Jana".

  • Robert Walczyk - klasa IV, I miejsce
  • Patryk Łapiński - klasa IV, II miejsce
  • Anna Rojkowska, klasa VII, I miejsce
  • Aleksandra Poradzińska, klasa VI, III miejsce

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Księdza Jana Twardowskiego w Białymstoku
    15-893 Białystok ul.Bohaterów Monte Cassino 25
  • 857 420 304

KALENDARZ

Rozpoczęcie  zajęć: 4 września 2017r.

Zimowa przerwa świąteczna: 23 - 31 grudnia 2017r.

Ferie zimowe: 22 stycznia - 4 lutego 2018r.

Wiosenna przerwa świąteczna: 29 marca  - 3 kwietnia 2018r.

Zakończenie  zajęć: 22 czerwca 2018r. 
 
Dni wolne od zajęć edukacyjnych: 
13 października 2017r., 2 listopada 2017r.,
8 stycznia 2018r., 9 kwietnia 2018r., 
30 kwietnia 2018r., , 2,4 maja 2018r.,
1 czerwca 2018r.