Przypominamy i zapraszamy Rodziców na prelekcję "Jak radzić sobie z problemami okresu dojrzewania (dorastania)", która odbędzie się już w środę 12.02.2020 o godzinie 18:00 w sali nr 3. Spotkanie dedykowane jest Rodzicom klas IV-VIII, jednak przyjść mogą wszyscy zainteresowani Rodzice naszych uczniów oraz nauczyciele).
Koniec I semestru klasa IVA zakończyła w Białostockim Teatrze Lalek. Obejrzeliśmy spektakl "Jaś i Małgosia" oraz spotkaliśmy się z... Mikołajem, który zaprosił wszystkie dzieci na scenę.
Rozdanie nagród w konkursie "Boże Narodzenie w oczach dzieci". Uroczystość uświetnili swoją obecnością pan Tomasz Frankowski, pan Stefan Nikiciuk oraz pan Jarosław Borowski. Gratulujemy zwycięzcom!
W konkursie na najpiękniejszą szopkę brali udział uczniowie z klas I – VII. Szopki były wykonane z różnorodnych materiałów. W pracach wykorzystano drewno, papier, modelinę, plastelinę, styropian, karton, włóczkę, makaron oraz różnorodne materiały plastyczne pochodzące z recyklingu.Po raz kolejny poziom wykonanych szopek był bardzo wyrównany. Uczniowie i ich rodzice wykazali się starannością i nowatorskimi pomysłami. Wiele rodzin współpracuje ze szkołą od lat, angażując do tego dzieła kolejne pokolenia młodych uczniów.W tegorocznej edycji konkursu postanowiliśmy nagrodzić 10 szopek. 9 prac otrzymało wyróżnienia. Gratulujemy!
Ogłoszenie
5.02.2020 r. o godzinie 18:00 w sali nr 3 odbędzie się spotkanie dla rodziców na temat:
"Radzenie sobie z uczuciami dziecka- czy na wszystkie uczucia rodzic musi pozwolić"
Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci z kl. 1-3
(oczywiście przyjść może każdy zainteresowany- również nauczyciele).
Na miejski konkurs „Boże Narodzenie w oczach dzieci” wpłynęło 260 prac.
Komisja w składzie:
ks. Andrzej Popławski-wizytator, mgr Agnieszka Popławska-plastyk, mgr Halina Puchalska-wicedyrektor, mgr Lidia Sielawa-nauczyciel, mgr Barbara Klepacka- nauczyciel, mgr Piotr Cisz -nauczyciel, mgr Helena Dobosz-katecheta, przyznała nagrody i wyróżnienia w kategoriach "Klasy I-III - praca plastyczna i przestrzenna" i "Klasy IV-VIII - praca plastyczna i przestrzenna".
Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się dnia 17 stycznia 2020r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Białymstoku przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 25 o godzinie 17:00
Serdecznie zapraszamy uczniów nagrodzonych i wyróżnionych. Prosimy o potwierdzenie przybycia (79-19-61-004).
Poniżej publikujemy listy osób nagrodzonych i wyróżnionych:
Uroczystość piękna, radosna, rozśpiewana...
Klub eTwinning życzy wszystkim Wesołych Świąt!!!
Dnia 17 grudnia o godz.17.00 odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klas I-III z wychowawcami. Od 17.30 do 18.30 - indywidualne spotkania z nauczycielami przedmiotów.
Dnia 18 grudnia o godz.17.00 odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klas IV-VIII z wychowawcami. Od 17.30 do 18.30 - indywidualne spotkania z nauczycielami przedmiotów.
W ubiegłym tygodniu w ramach Edukacji Globalnej uczniowie klas szóstych przeprowadzili serię wywiadów ze swoimi kolegami i koleżankami pochodzącymi z innych krajów. Zdobytą w ten sposób wiedzą podzielili się podczas dwugodzinnej sesji. Były prezentacje, pytania i dyskusje. Fascynujące, a zarazem niezwykle pouczające doświadczenie.
6 grudnia i do naszej szkoły przybył Mikołaj. Rozdał dzieciom słodkie upominki i ucieszył się,że uczniowie biorą udział w Mikołajkowym Turnieju Sportowym.
Uroczyste rozdanie nagród w konkursach w ramach IX Jesieni Talentów "Z inspiracji Księdza Jana". Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w konkursach za rok!
Rozpoczęcie zajęć: 1 września 2025r.
Zimowa przerwa świąteczna: 22 - 31 grudnia 2025r.
Ferie zimowe: 19 stycznia - 1 lutego 2026r.
Wiosenna przerwa świąteczna: 2 kwietnia - 7 kwietnia 2026r.