20 listopada odbyły się warsztaty dla klas 1-3 z pierwszej pomocy
Uczniowie klasy 1b wzięli udział w warsztatach "U alchemika w labolatorium". Eksperymentowali z pianą, wodą i mąką.
Dnia 14.11 w SP 1 im J. Słowackiego odbył się miejski konkurs recytatorski, w którym Agata Bartoszewicz z Vb została wyróżniona.
Kolejny raz odwiedziły nas dzieci z PS 7. Promocja czytelnictwa odbyła się w ramach NPRC.
Zapraszamy do galerii zdjęć
Nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu „ZGADNIJ, KTO UKRYŁ SIĘ ZA OKŁADKĄ KSIĄŻKI?”. Nasza Pani Dyrektor i Wicedyrektor wylosowały trzy nagrody. Oto nagrodzone osoby: Oliwia, Paulina i Pola.
Dla upamiętnienia powrotu Polski na mapy świata po 123 latach zaborów nasza szkoa obchodziła uroczyście Narodowe Święto Niepodległości.
8 listopada uczciliśmy 106 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości przyłączając się do ogólnopolskiej akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła do hymnu”.
W trzecim tygodniu października obchodziliśmy Tydzień Misyjny pod haslem: ,, Idźcie i zapraszajcie wszystkich na ucztę". Przez cały tydzień na pierwszej długiej przerwie modliliśmy się jedną tajemnicą różańca w intencjach misyjnych oraz ubieraliśmy się według kolorów przypisanych do poszczególnych kontynentów. Zapoznawaliśmy się również ze strojami z Papui Nowej Gwinei.
Lola Malesha zdobyła wyróżnienie w Konkursie Poetyckim "Historia najnowsza Polski w poezji dzieci i młodzieży" w kategorii II: uczniowie klas VII-VIII szkół podstawowych z terenu województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego, organizowanym przez Instytut Pamięci Narodowej w Białymstoku. GRATULUJEMY!!!
Stanisław Błaszczuk- uczeń klasy 6a otrzymał wyróżnienie w VII edycji konkursu poetyckiego „Historia najnowsza Polski w poezji dzieci i młodzieży”.
W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa uczniowie klasy 4b uczestniczyli w lekcji inspirowanej twórczością Patrona Jan Twardowskiego: Nie tak łatwo proszę Pana zrobić biedronkę z kasztana.
Akcja "Zaadoptuj półkę z książkami" skierowana jest do uczniów klas II-V, którzy kochają książki i chcą się nimi zaopiekować.
Zapraszamy do galerii zdjęć:)
Upamiętniając rocznicę wyboru JPII na Papieża wspólnie zaśpiewaliśmy Jego ulubioną pieśń ,, Barkę"
Zapraszamy do galerii zdjęć:)
Rozpoczęcie zajęć: 1 września 2025r.
Zimowa przerwa świąteczna: 22 - 31 grudnia 2025r.
Ferie zimowe: 19 stycznia - 1 lutego 2026r.
Wiosenna przerwa świąteczna: 2 kwietnia - 7 kwietnia 2026r.