MENU

Dla Rodziców

Zajęcia pozalekcyjne

 

 

Zajęcia dodatkowe

 

Imię i nazwisko nauczyciela

 

Nazwa zajęć

Termin zajęć

Anna Oniszczuk

"Wiem kim jestem, wiem co czuję"

(zajęcia kształtujące kreatywność)

poniedziałek, 14:35 - 15:20

 

Dorota Mierzwińska

Zajęcia kształtujące kreatywność  - kl. VIIIa, VIIIb (język polski)

wtorek 13:45 - 14:30
(co dwa tygodnie)

Marta Mazur zajęcia kształtujące kreatywność
kl. IIIb
czwartek 10:40 - 11:25
Ewa Święcicka Zajęcia koła teatralno - filmowego poniedziałek 8:00 - 8:45
Beata Wysocka Zajęcia kształtujące kreatywność
kl. Ia
piątek 8:00 - 8:45

Katarzyna Puchacz

Kółko misyjne

poniedziałek 14:35 - 15:20
 

Anna Lipska

Zajęcia rozwijające zainteresowania,
kl. IIc

środa 9:45 - 10:30

Halina Puchalska Klub eTwinning poniedziałek 11:45 - 12:30
Jolanta Kosobko Zespół Asystentów Bibliotecznych zebrania w zależności od potrzeby
Justyna Klepacka Zajęcia kształtujące kreatywność
kl. III a
czwartek 9:45 - 10:30
Anna Baroody "Przyjaciele ZIPPIEGO"
kl. III c
środa 11:45 - 12:30

Anna Baroody

Zajęcia kształtujące kreatywność
kl. II b

czwartek 11:45 - 12:30
(co dwa tygodnie)

Anna Baroody Zajęcia kształtujące kreatywność
kl. III c
czwartek 12:50 - 13:35

Marianna Jankowska

Szkolne Koło Caritas "Kromka chleba"

środa 14:35-15:20
(co dwa tygodnie)

 

Zajęcia – pomoc psychologiczno - pedagogiczna

 

                  Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

 

 

Imię i nazwisko nauczyciela

 

Klasa

Termin

Dorota Mierzwińska zajęcia korekcyjno - kompensacyjne
kl. IVc, VIc
poniedziałek 13:45 - 14:30
(co dwa tygodnie)
Wioletta Matwiejczyk zajęcia korekcyjno - kompensacyjne
kl. V
wtorek 8:00 - 8:45
Anna Baroody zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
kl. IVb
czwartek 13:45 - 14:30
Anna Baroody zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
kl. IIIa, IIIc
piątek 11:45 - 12:30
Marta Mazur

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
kl. II, IIIb,

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
kl. VIa, VIb

środa 8:00 - 8:45
 

poniedziałek 14:35 - 15:20
 

 

Zespoły wyrównywania wiedzy – język polski

 

Dorota Mierzwińska zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego - kl. VIII poniedziałek - 14:35 - 15:20
Wioletta Matwiejczyk Zespół wyrównywania wiedzy z języka polskiego - kl. V poniedziałek 14:35 - 15:20
Małgorzata Popko

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z j. polskiego

kl. IVa

poniedziałek 15:35 - 16:10
(co dwa tygodnie)

Małgorzata Popko

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z j. polskiego

kl. VI, VII

poniedziałek 15:35 - 16:10
(co dwa tygodnie)

 

Zespół dydaktyczno – wyrównawczy – matematyka i inne

 

 

Kinga Wołowicz

 

zespół wyrównywania wiedzy z matematyki kl.IV i V

czwartek, 13:45 - 14:30

Małgorzata Romaniuk

 

 

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki,
kl. VII, VIII

 

wtorek 13:45 - 14:30 (kl. VIII)
(co dwa tygodnie)

wtorek 14:35 - 15:20 (kl. VII a, b, c)

piątek 13:35 - 14:30 (kl. VIIa)

Małgorzata Sokołowska Zajęcia wyrównawnywania wiedzy z matematyki
kl. VI
poniedziałek 13:45 - 15:20
Małgorzata Sokołowska Zajęcia wyrównawnywania wiedzy z matematyki
kl. VIII
środa 8:00 - 8:45
     

 

Zespół dydaktyczno – wyrównawczy – edukacja wczesnoszkolna, kl. I – III

 

Anna Lipska

 

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. IIc, IIb,

środa 10:40 - 11:25

Kinga Puławska zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze
kl. II b
wtorek 8:00 - 8:45
     
   
     

 

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Księdza Jana Twardowskiego w Białymstoku
    15-893 Białystok ul.Bohaterów Monte Cassino 25
  • 857 420 304

KALENDARZ

Rozpoczęcie  zajęć: 1 września 2020r.

Zimowa przerwa świąteczna: 23 - 31 grudnia 2020r.

Ferie zimowe: 25 stycznia - 7 lutego 2021r.

Wiosenna przerwa świąteczna: 1 - 6 kwietnia 2021r.

Zakończenie  zajęć: 25 czerwca 2021r. 
 
Dni wolne od zajęć edukacyjnych: 
 2 listopada 2020r.,
7, 8 stycznia 2021r. , 
30 kwietnia 2021r. ,
25, 26, 27 maja 2021r. (egzaminy)
4 czerwca 2021r.