MENU

Dla Rodziców

Zajęcia pozalekcyjne 2021/2022

 

 

Zajęcia dodatkowe

 

Imię i nazwisko nauczyciela

 

Nazwa zajęć

Termin zajęć

Marianna Jankowska

Szkolne Koło Caritas "Kromka chleba"

poniedziałek, 14:30

(co dwa tygodnie)

Ewa Święcicka

Koło Teatralne klasa 3c

poniedziałek (co tydzień) 

12.40-13.25

Joanna Kruk chór szkolny środy 13.45-14.30
Anna Baroody

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

5a, 5c

wtorek 14.35-15.20
Anna Baroody Zajęcia rewadalizacyjne 3b

czwartek  11.30-12.30

piątek   10.40-11.40

Anna Baroody

zajęcia rewadalizacyjne 8c

poniedziałek 14:30 - 15:30
 

Lidia Sielawa

język polski dla cudzoziemców

środa 8.00-8.45

8.50-9.35

(dwie godziny)

Lidia Sielawa zajęcia koła muzycznego

czwartek 13:45 - 14:30

(co drugi tyddzień)

Lidia Sielawa zajęcia korekcyjno-kompensacyjne1a poniedziałek 15.25-16.25
Lidia Sielawa Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze poniedziałek 14.35-15.20
Katarzyna Puchacz "Kółko Misyjne" wtorek 13.45-14.30 (co dwa tygodnie)

Jolanta Falkowska

zajęia rewalizacyjne

środa 12.35-14.35

Ewa Mieleszkiewicz Zajęcia rozwijające "Odważ się być mądrym"3a,3b środa 8.15-9.00

Joanna Nizińska

kółko informatyczne

czwartek 14.35-15.20

Małgorzata Lasocha             

zajęcia dydaktyczno  

-wyrównawcze  klasy 1-3     

dla cudzoziemców              

poniedziałek 14.35-15.20
Lidia Sielawa

zajęcia dydaktyczno

-wyrównawcze 1a

poniedziałek 14.35-15.20
Kinga Puławska

zajęcia dydaktyczno

wyrównwacze 3b

środa 8.15-9.00

 

Zajęcia – pomoc psychologiczno - pedagogiczna

 

                  Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

 

 

Imię i nazwisko nauczyciela

 

Klasa

Termin

Justyna Bura zajęcia korekcyjno - kompensacyjne
kl. 3c
wtorek 10.40-11.25
Wioletta Matwiejczyk zajęcia korekcyjno - kompensacyjne
kl. 6a
środa 12.30-13.30
Anna Baroody

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
 5a, 5c,

7a, 7b

 

wtorek  14.30-15.20

wtorek 15.25-16.10

Dorota Mierzwińska zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
kl. 4
czwartek 13:45 - 14:30
Lidia Sielawa

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
kl. 1a

poniedziałek 15:25 - 16:25
 

Ewa Mieleszkiewicz    zajęcia korekcyjne 5 b wtorek 14.35-15.20
Marta Mazur 2b,  3b środa 14.35-15.20
Barbara Klepacka 7c, 8b, 8c środa 14.35-15.35
     

Zespoły wyrównywania wiedzy – język polski

 

Dorota Mierzwińska zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego - kl. 4,5 czwartek 14.35-15.20
Wioletta Matwiejczyk Zespół wyrównywania wiedzy z języka polskiego - kl. 4a czwatrek 8.00-8.45
Justyna Bura

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z zakresu edukacji polonistycznej

kl. 3c

wtorek 10.40-11.25
(co dwa tygodnie)

     

 

Zajęcia  wyrównawcze – matematyka i inne

 

 

 

Małgorzata Sokołowska Zajęcia wyrównawnywania wiedzy z matematyki klasy 7
 
poniedziałek 15:25 - 16:10
Jolanta Falkowska

 4a, 4c

4b

poniedziałek 12.50-13.35

poniedziałek 13.45-14.30

     

 

Zajęcia wyrównawcze – edukacja wczesnoszkolna, kl. I – III

 

Małgorzata Lasocka

 

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 2a, 2b

środa 8.50-9.35

Małgorzata Popko

klasy 7

klasy 8

wtorek 14.35-15.20

wtorek15.25-16.10

     
   
     

 

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Księdza Jana Twardowskiego w Białymstoku
    15-893 Białystok ul.Bohaterów Monte Cassino 25
  • 857 420 304

KALENDARZ

Rozpoczęcie  zajęć: 1 września 2021r.

Zimowa przerwa świąteczna: 23 - 31 grudnia 2021r.

Ferie zimowe: 24 stycznia - 6 lutego 2022r.

Wiosenna przerwa świąteczna: 14 - 19 kwietnia 2022r.

Zakończenie  zajęć: 24 czerwca 2022r. 
 
Dni wolne od zajęć edukacyjnych: 
15 października 2021r.
12 listopada 2021r.
7 stycznia 2022r.
2 maja 2022r.
24, 25, 26 maja 2022r. (egzaminy)
17 czerwca 2022r.