MENU

Dla Rodziców

Zajęcia pozalekcyjne 2021/2022

 

 

Zajęcia dodoatkowe i koła zainteresowań

 

Klasy I-III

 

Zajęcia  Nauczyciel prowadzący Termin

Odważ się być mądrym!

zajęcia dla ucznia zdolnego

E. Mieleszkiewicz

wtorek 15.25-16.10

klasy2/klasy3

Koło artystyczne dla uczniów klas I- III L. Sielawa środa 13.45-14.30
Klub eTwinning klasyI-III M. Mazur poiedziałek 14.35-15.20
Klub Młodego Czytelnika  J.Bura piątek 10.40-11.25
Labolatorium młodego ucznia (gotowanie, zajęcia ręczne) A. Gołębiewska czwartek 14.40-15.40
Kodowanie na dywanie A. Baroody wtorek 15.25-16.10
Koło języka angielskiego

E. Święcicka

klasa 2b

klasa 3b

klasa3a

klasa2a

 

wtorek 8.80-9.35

środa  9.45-10.30

czwartek 12.50-13.35

piątek 9.45-10.50

Koło recytatorskie M. Lasocka poniedziałek 15.25-16.10
Koło plastyczne 2b A. Baroody

poniedziałek 12.50-13.35

(co dwa tygodnie)

     

 

 

Klasy IV-VIII

 

Zajęcia Nauczyciel prowadzący Termin

Klub Młodego Naukowca

(fizyka, biologia, chemia)

I. Chylińska

M.Mazurek

M. Szydłowska

 

czwartek 14.35-15.20 (trzeci czwartek miesiąca)

12.50-13.35

Historia moja pasja - Koło Historyczne

klas 6-8

I. Czajkowska 

A. Jakoniuk-Tchórz

środa 15.30

czwartek 15.30-17.00

(co dwa tygodnie)

Chór szkolny J. Kruk poniedziałek 13.45-14.30

Koło miłośników języka angielskiego

(z naciskiem na przygotowanie do konkursów) kl.7-8

B. Rudziak

wtorek 15.25-16.55

(co 2 tygodnie)

Koło miłośników języka angielskiego klasy 4-6 B. Wysocka środa 14.35-15.20
Koło miłośników języka niemieckiegi klasy 6-8 M. Janczuk piątek 14.35-15.20

Koło matematyczne

(z naciskiem na przygotowanie do konkursów) kl.7-8

M. Romaniuk wtorek 15.15-16.10

.Koło polonistyczne: 

teatralno-recytatorskie klasy 4-6

M. Popko poniedziałek 13.45-14.30

Koło polonistyczne: 

teatralno-recytatorskie klasy 7-8

(z naciskiem na przygotowanie do konkursów)

W. Matwiejczyk środa 15.25-16.10
Szkolne Koło Caritas M. Jankowska

środa 14.35-15.20

(co 2 tygodnie)

Zespół Asystentów Bibliotecznych J. Kosobko, Z. Siemieniuk czwartek 8.50-9.45
Koło Młodego Programisty J. Nizińska poniedziłek 14.35-15.20
     
     
     
     
     

 

 

Zajęcia sportowe klas

 

Zajęcia Nauczyciel prowadzący Termin
Piłka nożna chłopców klas 1-3 B. Redliński poniedziałek 11.45-13.15
Zajęcia ruchowe dla klas 1-3 B. Redliński środa 11.45-13.15
Zajęcia ogólnorozwojowe dla chłopców i dziewcząt klas 1-3 B. Redliński  środa 3.30-15.00
Sporty drużynowe dziewczat klas 1-3 B Redliński czwartek 12.45-14.15
Gry zespołowe dziewcząt klas 4-6 A. Woroniecki wtorek 14.30-15.15
Gry zespołowe chłopców klas 4-6 P. Cisz czwartek 15.25-16.10
Piłka nożna chłopców klas 7-8 A. Falkowski poniedziałek 15.25-16.10
Aerobik dla dziewczat klas 7-8 A. Cichończyk poniedziałek 15.25-16.10
     
     

 

 

 

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Księdza Jana Twardowskiego w Białymstoku
    15-893 Białystok ul.Bohaterów Monte Cassino 25
  • 857 420 304

KALENDARZ

Rozpoczęcie  zajęć: 1 września 2022r.

Zimowa przerwa świąteczna: 23 - 31 grudnia 2022r.

Ferie zimowe: 23 stycznia - 5 lutego 2023r.

Wiosenna przerwa świąteczna: 6 - 11 kwietnia 2023r.

Zakończenie  zajęć: 23 czerwca 2023r. 
 
Dni wolne od zajęć edukacyjnych: 
14 października 2022r.
31 października 2022r.
17 kwietnia 2023r.
2 maja 2023r.
23, 24, 25 maja 2023r. (egzaminy)
9 czerwca 2023r.