MENU

Sukcesy uczniów

2021/2022

 

Medal "Diligentiae" przyznany przez Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego

 

Asya Chub - za pilność i mądrą postawę

 


Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2022

  • Tymoteusz Harasimowicz - wyróżnienie
  • Stanisław Błaszczuk - wyróżnienie
  • Aleksandra Rojkowska - wyróżnienie
  • Adrianna Prószyńska - wyróżnienie

Ogólnopolskie Olimpidy OLIMPUSEK - sesja zimowa

  • Pola Ostapowicz - laureatka
  • Aleksandra Rojkowska - laureatka

Ogólnopolska Olimpiada Zadań Logicznych

  • Aleksandra Rojkowska - lureatka
  • Stanisław Błaszczuk - laureat

Ogólnopolskie Dyktando (nie tylko) dla Mistrzów

  • Aniela Gromada - III miejsce
  • Aleksandra Rojkowska - wyróżnienie
  • Tymoteusz Harasimowicz - wyróżnienie
  • Bartosz Kosko - wyróżnienie
  • Julia Skrodzka - wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Poetycki w ramach Jesieni Talentów " Z inspiracji Księdza Jana"

  • Szymon Dunda - II miejsce
     

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Nasi czworonożni przyjaciele"

  •  Natalia Bałtyk- nagroda
  • Julia Rembiszewska - wyróżnienie
  • Alicja Hardziej - wyróżnienie

Miejski Konkurs plastyczny " Portret Aniołka"

  • Lena Cichońska - nagroda
  • Victoria Lim - wyróżnienie
  • Maja Sawicka - wyróżnienie

Konkurs literacki "Świąteczne Wierszowanie"

  • Aleksander Lachowski - klasa II b

Ogólnopolski Test Ortograficzny uczniów klas III

  • Aleksandra Rojkowska - ekspert ortografii
  • Bartosz Kosko - ekspert ortografii

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny " Las - kolorami czaruje nas..."

  • Alisa Kulba - III miejsce
  • Krzysztof Stelmaszek - wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Poetycki " Las - kolorami czaruje nas..."

  • Julia Turkowicz - II miejsce
  • Szymon Dunda - II miejsce
  • Ewa Lachowska - III miejsce

IX Miejski Konkurs Plastyczny "Ja i mój kolega innej narodowości"

  • Aliaksandra Minskaya - wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Sowa mądra głowa"

  • Kacper Aponowicz - nagroda
  • Mikołaj Gniedziejko - nagroda
  • Aleksander Lachowski - nagroda

Miejski Konkurs Plastyczny "Jesienne skarby" 

  • Monika Sienkiewicz - I miejsce wyróżnienie
  • Antoni Makarewicz - wyróżnienie
  • Aleksander Lachowski - wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Mój pamiętnik"

  • Bartosz Cimoszko - wyróżnienie

XXVI Ogólnopolski Konkurs im. Ireny Kwiwitno "Życie bajką jest" - "Podwodny bajkowy świat" 

  • Zofia Lachowska 

52 Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Pentel" - nAGRODA-"BRONZE" 

  • Elena Dunda

Szachowa  Białostocka Ligia Szachowa

  • Szymon Dunda

Międzyszkolny konkurs "Wierszyki łamiące języki"

  • Pola Ostapowicz - I miejsce

​​​​​​​Miejski Konkurs Plastyczny pt. "Moje ukochane zwierzęta"

  • Aleksander Lachowski - wyróżnienie

​​​​​​​Międzyszkolny Konkurs Plastyczny  pt. "Barwy lata"

  • Monika Sienkiewicz - I miejsce
  • Aleksander Lachowski - I miejsce​​​​​​​​​​​​​​

Miejski Konkurs Plastyczny pt. "Bukiet najpiękniejszych kwiatów"

  • Zuzanna Malewicz - wyróżnienie

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Księdza Jana Twardowskiego w Białymstoku
    15-893 Białystok ul.Bohaterów Monte Cassino 25
  • 857 420 304

KALENDARZ

Rozpoczęcie  zajęć: 1 września 2022r.

Zimowa przerwa świąteczna: 23 - 31 grudnia 2022r.

Ferie zimowe: 23 stycznia - 5 lutego 2023r.

Wiosenna przerwa świąteczna: 6 - 11 kwietnia 2023r.

Zakończenie  zajęć: 23 czerwca 2023r. 
 
Dni wolne od zajęć edukacyjnych: 
14 października 2022r.
31 października 2022r.
17 kwietnia 2023r.
2 maja 2023r.
23, 24, 25 maja 2023r. (egzaminy)
9 czerwca 2023r.