MENU

Sukcesy uczniów

2018/2019

Medal "Diligentiae" przyznany przez Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego

          Maja Małachowska - za pilność i mądrą postawę


Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

  • Maciej Jarocki -  laureat

 

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

  • Maciej Jarocki -  laureat

 

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

  • Julian Żrubek -  laureat

 

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

  • Julian Żrubek -  finalista

 

Wojewódzki Konkurs Historyczny

  • Szymon Backiel -  finalista

 


Wojewódzki Konkurs Recytatorski "Anielskie strofy"

  • Dominika Dąbrowska-  III miejsce
  • Aniela Koziatek, Anna Rojkowska, Dawid Zińczuk - wyróżnienie

 

XII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Moja Kartka Walentynka"

  • Lena Michalik - wyróżnienie

 

Miejski Konkurs Plastyczny "Bezpieczne ferie"

  • Mateusz Sienkiewicz - nagroda
  • Lola Malesza - wyróżnienie

 

VII edycja Miejskiego Konkursu Plastycznego "Ja i mój kolega innej narodowości"

  • Maja Wnorowska, Aleksandra Haraburda- wyróżnienie

 

XII edycja konkursu plastycznego"Rób aniołki z wielką rozkoszą, bo one szczęście przynoszą"

  • Lola Malesza - wyróżnienie

 

XVI Miejski Konkurs Poezji Dziecięcej "Złota Polska Jesień"

  • Małgorzata Staturska - wyróżnienie

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Sowy, sówki - mądre główki"

  • Marcelina Maksymczuk, Marianna Warmijak - nagroda

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny - Językowy "Boże Narodzenie w oczach dzieci"

  • Aleksandra Haraburda, Gabriel Krejza - nagroda
  • Małgorzata Staturska, Marcelina Maksymczuk - wyróżnienie

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Mój święty superbohater"

  • Mateusz Sienkiewicz - I wyróżnienie

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Polska moja Ojczyzna"

  • Mateusz Sienkiewicz - III miejsce
  • Marcelina Maksymczuk - wyróżnienie

 

Miejski Konkurs Plastyczno - Językowy "Fall in Love with Autumn", kategoria: wiersz

  • Stanisław Ambrożewicz - nagroda
  • Oskar Jurczewski - wyróżnienie

 

Konkurs Artystyczny "Piękno niejedno ma imię", kategoria: krótka forma literacka

  • Anna Rojkowska - II nagroda

 

Regionalny  konkurs literacki "Wiersze z szuflady"

  • Izabela Perkowska, Anna Rojkowska - laureatki

 

Miejski  konkurs recytatorski "Prawda o Sybirze"

  • Aniela Koziatek - I miejsce

 

Wojewódzki  konkurs plastyczny "Czy znasz twórczość Agnieszki Frączek?"

  • Marcelina Maksymczuk, Maja Wnorowska - wyróżnienie

 

Finał miejski "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku"

  • drużyna szkolna klas 4 - 5

 

Wojewódzki  konkurs czytelniczy "Czy znasz twórczość Wojciecha Letki?"

  • Wiktoria Pabiś - wyróżnienie

 

VII Edycja Miejskiego Konkursu Patriotycznego "Kocham Cię, Moja Ojczyzno! Jestesmy wdzięczni za sto lat Niepodległej"

  •  Kamila Tarasiuk - nagroda
  • Alicja Krzywosz - wyróżnienie

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Cieszmy się wolnością i niepodległością"

  • Julia Gerc - nagroda

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Sowa - mądra głowa"

  • Julia Gerc - wyróżnienie

 

V edycja miejskiego  konkursu językowo - plastycznego "Mind Maps" ph." Fruits and vegetables are good for you"

  • Amelia Kosowska - I miejsce
  • Mateusz Sienkiewicz - II miejsce

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Polska - moja Ojczyzna"

  • Maksymilian Pugacewicz - I miejsce
  • Mateusz Sienkiewicz - III miejsce
  • Marcelina Maksymczuk, Patrycja Jankowska - wyróżnienie

 

Miejski Konkurs Poetycki "O Laur Złotego Pióra" ph." 100 lat Niepodległości"

  • Mateusz Sienkiewicz - I miejsce
  • Jakub Łotko - III miejsce

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Symbole, które łączą Polaków"

  • Nikola Iwanowicz - III miejsce

 

Ogólnopolski Konkurs Poetycki "Tym razem jesień niech strofy o ptakach nam niesie", klasy IV - V szkoły podstawowej

  • Izabela Filipowska - I nagroda
  • Przemysław Jarosz - II nagroda
  • Maja Majewska - III nagroda

 

Ogólnopolski Konkurs Poetycki "Tym razem jesień niech strofy o ptakach nam niesie", klasy VI- VIII szkoły podstawowej

  • Anna Rojkowska - I nagroda
  • Jan Rogowski - II nagroda
  • Paweł Krawczuk - wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tym razem jesień portret ptaka nam przyniesie", klasy I- III szkoły podstawowej

  • Dominika Zahorska - I nagroda

 

Konkurs recytatorski poezji i prozy Księdza Jana Twardowskiego "Wiele tekstów Księdza Twardowskiego przeczytałem, a właśnie ten do recytowania wybrałem"

  • Melania Kadziszewska - II nagroda

 

Wojewódzki Konkurs Recytatorski "Prawda o Sybirze" w ramach 100.rocznicy odzyskania Niepodległości

  • Aniela Koziatek, Magdalena Winnicka - I miejsce

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Wakacyjne wspomnienia"

  • Patrycja Jankowska - nagroda

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Księdza Jana Twardowskiego w Białymstoku
    15-893 Białystok ul.Bohaterów Monte Cassino 25
  • 857 420 304

KALENDARZ

Rozpoczęcie  zajęć: 1 września 2020r.

Zimowa przerwa świąteczna: 23 - 31 grudnia 2020r.

Ferie zimowe: 25 stycznia - 7 lutego 2021r.

Wiosenna przerwa świąteczna: 1 - 6 kwietnia 2021r.

Zakończenie  zajęć: 25 czerwca 2021r. 
 
Dni wolne od zajęć edukacyjnych: 
 2 listopada 2020r.,
7, 8 stycznia 2021r. , 
30 kwietnia 2021r. ,
25, 26, 27 maja 2021r. (egzaminy)
4 czerwca 2021r.