MENU

Sukcesy uczniów

2015/2016

Medal "Diligentiae" przyznany przez Pezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego

  •   Łukasz Marcin Więcław  -  za pilność i mądrą postawę  

  

Stypendysta Prezydenta Miasta Białegostoku

  •    Łukasz Marcin Więcław   -  stypendium za wyniki w nauce

 

 

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

  • Amelia BarszczewskaLaureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
  • Szymon Backiel –  Finalista WojewódzkiegoKonkursu Historycznego

 

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2016"

  • Magdalena Winnicka - wyróżnienie
  • Maja Małachowska - wyróżnienie
  • Mateusz Tymiński  - wyróżnienie
  • Julia Omeliańczuk - wyróżnienie

 

IV Miejski Konkurs Językowy "Learning English Through Reading"

  • Veronika Suchowolec - I miejsce

 

Miejski Konkurs Plastyczno-Literacki "Sightseeing of England"

  • Maja Barszczewska - nagroda
  • Marta Brzosko - nagroda

  • Aleksandra Iwanowicz - nagroda
  • Julia Kuc - nagroda

 

XII Wojewódzki Konkurs Poetycki "Miasto i region w Unii Europejskiej"

  • Nikodem Siegieńczuk - wyróżnienie 

 

Miejski Konkurs Fotograficzny "Portret z książką"

  • Maciej Jarocki - wyróżnienie 

 

XV Ogólnopolski Konkurs Poetycki „OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA” pod hasłem "Ech, muzyka, muzyka ..."

  • Amelia Barszczewska - I miejsce
  • Aleksandra Poradzińska - I miejsce

  • Nikodem Siegieńczuk - II miejsce

 

Międzyszkolny Konkurs Literacki "Nasze próby poetyckie: Moja Mała Ojczyzna"

  • Aleksandra Poradzińska - II miejsce 

 

XI Wojewódzki Konkurs Recytacji Prozy

  • Konrad Szyłak - I miejsce 


Ogólnopolska Stypendiada Wczesnoszkolna dla uczniów klas 2 i 3

Konkurs czytelniczy

  • Bartosz Gajda - III miejsce 

  • Maja Barszczewska - wyróżnienie

  • Julia Kuc - wyróżnienie
     

Konkurs plastyczny

  • Bartosz Gajda - wyróżnienie 

  • Aleksandra Iwanowicz - wyróżnienie
     

X Międzynarodowy Konkurs Recytatorski "Prawda o  Sybirze"

  • Agata Półtorak - II miejsce 

  • Konrad Szyłak - wyróżnienie

 

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Wiele tekstów Księdza Twardowskiego przeczytałem, a ten do recytowania wybrałem"

  • Agata Półtorak - I nagroda
  • Dominika Dąbrowska -II nagroda

 

Międzyszkolny Konkurs Poetycki "Jakim cudem jest drzewo!"  

  • Aleksandra Poradzińska - I nagroda

  • Amelia Barszczewska - I nagroda

  • Maciej Jarocki - III nagroda

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Jakim cudem jest drzewo!"  

  • Melania Kadziszewska - II nagroda

  • Zofia Paszkiewicz- II nagroda

 

III edycja Miejskiego Konkursu Plastyczno - Językowego  "MIND-MAPS - My Toys"

  • Maja Barszczewska - I miejsce
  • Aleksandra Iwanowicz - I miejsce
  • Patrycja Zimodro - II miejsce
  • Marta Brzosko - III miejsce
  • Melania Kadziszewska - wyróżnienie
  • Julia Omelianczuk - wyróżnienie

 

IX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Jestem kibicem z klasą"

  • Tymoteusz Kulik - wyróżnienie
  • Julia Kuc - wyróżnienie

 

Miejski Konkurs Plastyczny "Złota Jesień"

  • Marta Brzosko - nagroda

 

XIV Miejski Konkurs Poezji Dziecięcej "Złota Polska Jesień"

  • Jan Rogowski - wyróżnienie

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Czy znasz twórczość Łukasza Wierzbickiego?" 

  • Marta Brzosko - wyróżnienie

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Księdza Jana Twardowskiego w Białymstoku
    15-893 Białystok ul.Bohaterów Monte Cassino 25
  • 857 420 304

KALENDARZ

Rozpoczęcie  zajęć: 2 września 2019r.

Zimowa przerwa świąteczna: 23 - 31 grudnia 2019r.

Ferie zimowe: 20 stycznia - 2 lutego 2020r.

Wiosenna przerwa świąteczna: 9 - 14 kwietnia 2020r.

Zakończenie  zajęć: 26 czerwca 2020r. 
 
Dni wolne od zajęć edukacyjnych: 
 2, 3, 7 stycznia 2020r.,
20 kwietnia 2020r., 
 21,22,23 kwietnia 2020r.(egzaminy),
12 czerwca 2020r.