MENU

Sukcesy uczniów

ROK SZKOLNY 2010/2011

 

 

Medal "Diligentiae" przyznany przez Pezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego

  • Dominika Zajkowska- za pilność i mądrą postawę 

                                                                                                                               

Stypendystka Prezydenta Miasta Białegostoku

  • Dominika Zajkowska           - stypendium za wyniki w nauce

 

 

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

 

·  Agnieszka Turowska        –  Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

·   Michał Fiłończuk              –   Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

·   Magdalena Krętowska    –   Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

·   Maciej Smółko                 –   Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskigo

 


 

 

Ogólnopolski Konkurs Poetycki " Jutro ... w świat"

  • Joanna Prószyńska - III miejsce w kategorii akrostych
  • Daria Dąbrowska     - III miejsce w kategorii wiersz o dowolnej budowie
  • Maria Kownacka      - wyróżnienie w kategorii wiersz o dowolnej budowie
  • Joanna Prószyńska - wyróżnienie w kategorii wiersz o dowolnej budowie

 

IV Międzyszkolny Konkurs Literacki "Mój kolega cudzoziemiec i jego Ojczyzna"

  • Gabriela Sołowiej    - nagroda
  • Joanna Prószyńska  - wyróżnienie

 

Międzyszkolny Konkurs Literacki "Z Ziemią krążymy"

  • Daria Dąbrowska              - I nagroda
  • Magdalena Krętowska      - II nagroda
  • Joanna Prószyńska         wyróżnienie
  • Maria Kownacka               – wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs Poetycki  "Ocalić od zapomnienia" pod hasłem "Ja, Konstanty, syn Konstanego"

  • Maria Kownacka             - I miejsce
  • Magdalena Krętowska      - I miejsce
  • Wiktoria Zajkowska         I miejsce

 

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Szkół Podstawowych. Finał powiatowy - miasto Białystok

  • Drużyna w składzie: Adrian Dunaj, Paweł Gąsiewski, Karol Sokołowski - II miejsce

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2011"

  • Michał Kulfan                - wynik bardzo dobry
  • Julia Okulczyk              - wynik bardzo dobry
  • Damian Kulfan              - wyróżnienie
  • Hubert Nastały              - wyróżnienie
  • Krystian Wysocki          - wyróżnienie
  • Dawid Kozłowski           - wyróżnienie
  • Maria Droździewicz       - wyróżnienie
  • Magdalena Krętowska  - wyróżnienie
  • Wojciech Droździewicz - wyróżnienie
  • Wiktoria Zajkowska      - wyróżnienie
  • Agata Sawko                  - wyróżnienie

 

X Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku Profesora Tadeusza Truskolaskiego

  • Joanna Prószyńska           - I miejsce
  • Maria Kownacka               - II miejsce
  • Daria Dąbrowska              - wyróżnienie
  • Magdalena Krętowska      - wyróżnienie
  • Gabriela Sołowiej             - wyróżnienie
  • Wiktoria Zajkowska         - wyróżnienie

 

Uczniowie z "Koła Młodych Ekologów" - I miejsce na najlepszy projekt broszury w realizowanym przez Ośrodek Działań Ekologicznych "Źródła" projekcie edukacyjnym "Poradnik Odpadnik"

 

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Księdza Jana Twardowskiego w Białymstoku
    15-893 Białystok ul.Bohaterów Monte Cassino 25
  • 857 420 304

KALENDARZ

Rozpoczęcie  zajęć: 1 września 2020r.

Zimowa przerwa świąteczna: 23 - 31 grudnia 2020r.

Ferie zimowe: 25 stycznia - 7 lutego 2021r.

Wiosenna przerwa świąteczna: 1 - 6 kwietnia 2021r.

Zakończenie  zajęć: 25 czerwca 2021r. 
 
Dni wolne od zajęć edukacyjnych: 
 2 listopada 2020r.,
7, 8 stycznia 2021r. , 
30 kwietnia 2021r. ,
25, 26, 27 maja 2021r. (egzaminy)
4 czerwca 2021r.