MENU

Sukcesy uczniów

ROK SZKOLNY 2009/2010


Medal "Diligentiae" przyznany przez Pezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego

  • Wiktoria Julia Wojtkiewicz - za pilność i mądrą postawę 

                                                                                                                               


Stypendyści Prezydenta Miasta Białegostoku

  • Dominika Gorbacz                - stypendium za wyniki w nauce
  • Dominika Zajkowska           - stypendium za wyniki w nauce
  • Wiktoria Julia Wojtkiewicz - stypendium za osiągnięcia artystyczne

 

 

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

·  Dominika Zajkowska   –  Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Poskiego

                                             Laureatka  Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego                                                          Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
 

        ·   Damian Kulfan               –   Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

                                                                                 

                                                                                                             Dominika Zajkowska  i  Damian Kulfan

 

                  Robert Kozłowski          – Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

                  Hubert Nastały               –  Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

                  Adam Kozłowski        – Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

 


Konkurs na wiersz lub prozę oraz dokument DVD pt. "Objęła nas pamięć pokoleń"

  • Karolina Szarkowska      - laureatka
  • Paulina Makarewicz        - wyróżnienie
  • Joanna Pasiuk                - wyróżnienie

 

 

IV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Prawda o  Sybirze"

  • Paulina Dziekońska  - III miejsce

 

 

Konkurs Literacko - Plastyczny "Jan Paweł II w moich oczach"

  • Karolina Szarkowska - wyróżnienie

 

 

Ogólnopolski Internetowy Konkurs "Drugie Życie Elektrośmieci

  • Zespół "Ekomaniacy chętni do pracy" -  III miejsce

 

 

Międzyszkolny Konkurs Literacki "Z Ziemią krążymy"

  • Julia Wojtkiewicz    - nagroda specjalna
  • Paulina Dziekońska - wyróżnienie
  • Joanna Pasiuk        – wyróżnienie

 

 

Ogólnopolski Konkurs Poetycki " Jutro ... w świat"

  • Wiktoria Julia Wojtkiewicz - Nagroda Specjalna za metaforę: "Przeszczepiać cierpiącym ludziom Iskierki Nadziei" z wiersza "Własną drogą" i wyróżnienie za akrostych "W drodze do..."

 

 

Międzyszkolny Konkurs Poetycki "Wiersz do Zielnika nie tylko z roślinami, ale i z plotkami o nich"

  • Joanna Pasiuk          - I nagroda
  • Paulina Dziekońska - III nagroda

 

 

X Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży
pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku dr. hab. Tadeusza Truskolaskiego

w kategorii "Twórczość literacka"

  • Joanna Pasiuk                       -   I  miejsce
  • Wiktoria Julia Wojtkiewicz   -  II miejsce
  • Paulina Dziekońska                 - wyróżnienie
  • Karolina Szarkowska              - wyróżnienie

w kategorii "Fotografia"

  • Maria Droździewicz                -   III  miejsce

 

 

Finał miejski XXXIII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

w  punktacji indywidualnej uczniów ze szkół podstawowych

  • Jakub Bausow                        -  II  miejsce

najlepszch drużyn spośród szkół podstawowych:

  • Szkoła Podstawowa Nr 2   -   II  miejsce

 

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2010"

  • Magdalena Krętowska   - wynik bardzo dobry
  • Adam Kozłowski             - wyróżnienie
  • Dominika Zajkowska     - wyróżnienie
  • Paweł Karny                   - wyróżnienie
  • Hubert Nastały               - wyróżnienie
  • Damian Kulfan               - wyróżnienie
  • Aleksandra Czarniecka - wyróżnienie
  • Agata Sawko                  - wyróżnienie

 

 

 

IX Ogólnopolski Konkurs Poetycki "Ocalić od zapomnienia"

  • Joanna Pasiuk                     - I miejsce
  • Wiktoria Julia Wojtkiewicz - I miejsce

 

 

III Międzyszkolny Konkurs Literacki "Mój kolega cudzoziemiec i jego Ojczyzna"

  • Wiktoria Julia Wojtkiewicz - nagroda
  • Joanna Pasiuk                     - wyróżnienie

 

 

VI Międzyszkolny Konkurs Poetycki "Miasto i region w Unii Europejskiej"

  • Wiktoria Julia Wojtkiewicz - laureatka
  • Joanna Pasiuk                     - laureatka

 

IX Miejski Konkurs Ortograficzny

  • Wiktoria Zajkowska  - Mistrz Ortografii klas trzecich
  • Dominika Zajkowska - Mistrz Ortografii klas szóstych

 

 

IV Międzyszkolny Konkurs Krasomówczy "Legendy naszego regionu"

  • Patrycja Dunaj - III miejsce

 

 

III Edycja Konkursu Plastycznego "Jestem kibicem z klasą",

  • Gabriela Sołowiej  - III miejsce
  • Izabela Kowalczuk - wyróżnienie

 

 

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko - Planeta"

  • Wojciech Droździewicz  - wynik bardzo dobry
  • Marta Sznajderuk           - wynik bardzo dobry
  • Jakub Matuk                  - III miejsce w województwie podlaskim

 

 

Wojewódzki Konkurs na Najładniejszą Szopkę Podlaską "Nasza Nadzieja w Betlejem",

  • Łukasz Łaski            - laureat
  • Aleksandra Kiszło    - laureatka
  • Martyna Sołtysiuk    - wyróżnienie
  • Natalia Szczepaniak - wyróżnienie

 

 

VIII Miejski Konkurs Poezji Dziecięcej "Złota Polska Jesień"

  • Joanna Prószyńska - nagroda
  • Agata Sawko            - wyróżnienie

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "TEST MATEMATYKA PLUS"

  • Adam Kozłowski           - laureat I stopnia z wyróżnieniem
  • Hubert Nastały             - laureat I stopnia z wyróżnieniem
  • Magdalena Krętowska - laureatka I stopnia z wyróżnieniem

 

Miejski Konkurs Plastyczny "Jesteś Piękna, Zimo",

  • Agata Sawko - wyróżnienie

 

 

II Forum Młodych Ekologów - "Mieszkańcy pól, łąk i lasów" - prezentacja literacko - muzyczna;

  • Maria Kownacka - I miejsce

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Podlasie świątynią słynie -
- wielokulturowość w budowlach sakralnych",

  • Magdalena Krętowska  - wyróżnienie
  • Izabela Kowalczuk        - wyróżnienie
  • Izabela Zajkowska        - wyróżnienie

 

 

Międzyszkolny Konkurs "Anioł - Posłaniec Dobra",

  • Dominika Zajkowska  - I miejsce
  • Monika Horodeńska    - wyróżnienie

 

 

Konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną,

  • Monika Horodeńska - III miejsce

 

 

Konkurs "Tydzień z Ekologią" pod hasłem "Żyjemy w zgodzie z naturą",

  • Maria Kownacka               - III miejsce w konkursie plastycznym
  • Anna Maria Gołębiewska - wyróżnienie w konkursie plastycznym
  • Norbert Czerech               - III miejsce w konkursie na grafikę komputerową

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Modelinkowe cudaki - niesamowite zwierzaki",

  • Maria Rojkowska - III miejsce

 

 

VII Edycja Konkursu Plastycznego "Wszyscy chcemy czystej Ziemi",

  • Izabela Kowalczuk - II miejsce
  • Gabriela Sołowiej - III miejsce

 

 

Konkurs Plastyczny "Z życia świętej królowej Jadwigi",

  • Aleksandra Czarniecka - laureatka
  • Maria Kownacka            - laureatka
  • Urszula Łapuć                - laureatka

 

 

Konkurs Plastyczny "Ogród pełen barw",

  • Maria Kownacka - II miejsce

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Księdza Jana Twardowskiego w Białymstoku
    15-893 Białystok ul.Bohaterów Monte Cassino 25
  • 857 420 304

KALENDARZ

Rozpoczęcie  zajęć: 2 września 2019r.

Zimowa przerwa świąteczna: 23 - 31 grudnia 2019r.

Ferie zimowe: 20 stycznia - 2 lutego 2020r.

Wiosenna przerwa świąteczna: 9 - 14 kwietnia 2020r.

Zakończenie  zajęć: 26 czerwca 2020r. 
 
Dni wolne od zajęć edukacyjnych: 
 2, 3, 7 stycznia 2020r.,
20 kwietnia 2020r., 
 21,22,23 kwietnia 2020r.(egzaminy),
12 czerwca 2020r.