MENU

Sukcesy uczniów

2013/2014

 

Medal "Diligentiae" przyznany przez Pezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego

  •   Magdalena Krętowska -  za pilność i mądrą postawę

 

Stypendystka Prezydenta Miasta Białegostoku

  •    Magdalena Krętowska  -  stypendium za wyniki w nauce

 

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

  •  Zuzanna Dominika Biesiada – Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego, Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego i Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
     
  • Łukasz Marcin Więcław – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego, Wojewódzkiego Konkursu Historycznego i Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczno - Literacki "Patron mojej szkoły"

  • Łukasz Marcin Więcław - I miejsce

II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Biedronka dla Księdza Jana"

  • Julia Polińska - II miejsce

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus - Biologia.plus

  • Julia Okulczyk - laureatka I stopnia
  • Łukasz Marcin Więcław - laureat I stopnia
  • Zofia Kozłowska - laureatka II stopnia
  • Zofia Paszkiewicz - laureatka II stopnia
  • Agata Anna Półtorak - laureatka III stopnia
  • Weronika Hrubczyńska - laureatka III stopnia
  • Jakub Michał Zimodro - laureat III stopnia

I Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Ja i moje talenty"

  • Maja Soczko - III miejsce w kategorii dzieci do lat 6

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2014"

  • Karol Rećko - wyróżnienie 
  • Magdalena Winnicka - wyróżnienie 
  • Kamila Cylwik - wyróżnienie 
  • Zuzanna Biesiada  - wyróżnienie
  • Michał Kulfan - wyróżnienie


Wojewódzki Konkurs Literacko - Plastyczny "O zdrowie dbam, dobrze się mam"

  • Gabriela Stoma - nagroda
     

VIII Międzyszkolny Konkurs Krasomówczy

  • Karolina Zalewska - I miejsce

XIV Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży

  • Kamil Truchel - III miejsce w kategorii: twórczość literacka - poezja
  • Łukasz Marcin Więcław - III miejsce w kategorii: twórczość literacka - proza
  • Wiktoria Czaczkowska - wyróżnienie w kategorii: twórczość literacka - poezja
  • Klaudiusz Garbowski - wyróżnienie w kategorii: twórczość literacka - poezja
  • Wiktoria Iwaszczuk - wyróżnienie w kategorii: twórczość literacka - poezja
  • Zofia Paszkiewicz  - wyróżnienie w kategorii: twórczość literacka - poezja

XIII Miejski Konkurs Ortograficzny

  • Zuzanna Biesiada - I miejsce

VI Forum Młodych Ekologów

Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny "Piękno przyrody polskiej"

  • Zofia Paszkiewicz - II miejsce
  • Zuzanna Dominika Biesiada - III miejsce

 

Międzyszkolny Konkurs Poetycki "Posłuchaj szumu drzewa. Ono właśnie kołysankę śpiewa..."

Kategoria klas III - IV:

  • Amelia Barszczewska - I miejsce
  • Hanna Malinowska - II miejsce
  • Aleksandra Wiszowata - III miejsce
     

Kategoria klas V - VI:

  • Kamil Truchel - I miejsce

 

Regionalny Konkurs "Nasz Świat Jest Eko"

  • Amelia Barszczewska - I miejsce w kategorii: najciekawsza gra promujaca pozytywne postawy ekologiczne
  • Jakub Michał Zimodro - III miejsce w kategorii: najciekawszy plakat ekologiczny

 

XIII Ogólnopolski Konkurs Poetycki "Ocalić od zapomnienia"

  • Amelia Barszczewska - I miejsce
  • Zofia Paszkiewicz - I miejsce
     

III Jesień Talentów. Z Inspiracji Księdza Jana

Międzyszkolny Konkurs Poetycki "Roślina i zwierzę też może być w dobrym lub złym humorze"

  • Zofia Paszkiewicz - I miejsce
  • Karolina Sawicka - I miejsce
  • Łukasz Marcin Więcław - II miejsce

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

  • Konrad Szyłak - III miejsce
     

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym: Finał Powiatowy - Miasto Białystok

  • Drużyna w składzie: Julia Jabłonowska, Tomasz Jurczak, Jakub Modzelewski, Gabriela Stoma
    - II miejsce
  • Tomasz Jurczak - III miejsce w klasyfikacji indywidualnej

 

Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Krzysztofa Kolbergera "Czaruję słowami o swoich radościach nie-radościach"

  • Kamil Truchel - III miejsce
  • Klaudiusz Garbowski - wyróżnienie - nagroda Fundacji IKA

 

Strzeleckie Mistrzostwa Szkół Podstawowych Miasta Białegostoku

  • Drużyna w składzie: Karolina Antosiuk, Magdalena Iwaniuk, Łukasz Konkol, Aleksandra Kozłowska, Katarzyna Kubiak, Bartłomiej Lewicki - II mejsce
     

Igrzyska Miasta Białegostoku w Halowej Piłce Nożnej

  • Drużyna w składzie: Przemysław Backiel,  Michał Kulfan, Krystian Nartowicz, Eryk Ostrowski, Adrian Prószyński, Kajetan Sazon, Maciej Siatkowski, Konrad Szyłak, Kamil Tokarewicz, Kamil Truchel, Łukasz Wiszniewski - II miejsce
  •  

I Miejski Konkurs Frazeologiczny "Serce i słowo"

  • Łukasz Marcin Więcław - II miejsce
     

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Jestem kibicem z klasą" - VII edycja

  • Filip Wdowiarski - wyróżnienie

 

V Festiwal Sztuk Bożonarodzeniowych

  • Wiktoria Czaczkowska - wyróżnienie
  • Jakub Choroszewski - wyróżnienie

 

Miejski Konkurs Językowo - Plastyczny "Mind-Maps - Parts of the Body"

  • Oliwia Potocka - I miejsce
  • Błażej Puciłowski - II miejsce

 

Wojewódzki Konkurs czytelniczo - plastyczny pt. „Czy znasz twórczość Grzegorza Kasdepke?”   

Konkurs czytelniczy

  • Zuzanna Biesiada – I miejsce
  • Weronika Piasecka - wyróżnienie

 

Konkurs plastyczny

  • Aleksandra Poradzińska – wyróżnienie
  • Izabela Regucka - wyróżnienie

 

VIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Prawda o  Sybirze"

  • Karolina Zalewska - I miejsce 

  • Jakub Mielech - III miejsce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Księdza Jana Twardowskiego w Białymstoku
    15-893 Białystok ul.Bohaterów Monte Cassino 25
  • 857 420 304

KALENDARZ

Rozpoczęcie  zajęć: 2 września 2019r.

Zimowa przerwa świąteczna: 23 - 31 grudnia 2019r.

Ferie zimowe: 20 stycznia - 2 lutego 2020r.

Wiosenna przerwa świąteczna: 9 - 14 kwietnia 2020r.

Zakończenie  zajęć: 26 czerwca 2020r. 
 
Dni wolne od zajęć edukacyjnych: 
 2, 3, 7 stycznia 2020r.,
20 kwietnia 2020r., 
 21,22,23 kwietnia 2020r.(egzaminy),
12 czerwca 2020r.