MENU

Sukcesy uczniów

ROK SZKOLNY 2011/2012

Medal "Diligentiae" przyznany przez Pezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego

Justyna Pietrewicz - za pilność i mądrą postawę

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

 

·  Natalia Maria Szczepaniak     –   Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
                                                                        i
Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

·   Magdalena Krętowska           –   Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
                                                               i
Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

·   Maria Zuzanna Droździewicz –  Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

 

 

 

VI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Prawda o  Sybirze"

  • Magdalena Krętowska  - I miejsce

 

I Jesień Talentów. Z Inspiracji Księdza Jana

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Poszedłem w lasy ogromne szukać..."

  • Magdalena Krętowska  - I miejsce
  • Jakub Mielech  - II miejsce
  • Maria Kownacka  - wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Poetycki "Wiersz do Zielnika nie tylko z roślinami, ale i z plotkami o nich"

  • Maria Kownacka  - I miejsce
  • Karolina Antosiuk  - II miejsce
  • Gabriela Sołowiej  - II miejsce
  • Magdalena Krętowska  - III miejsce
  • Wiktoria Julia Puczyńska  - wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny"Poszedłem w lasy ogromne szukać..."

  • Amelia Barszczewska  - III miejsce

 

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych FOCUS ON ENGLISH

  • Magdalena Krętowska  - I miejsce

 

II Edycja Międzyszkolnego Konkursu Literacko - Plastycznego "Zaproszenie do Świata Baśni"

  • Aleksandra Czarniecka  - III miejsce

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2012"

  • Maria Droździewicz       - wyróżnienie
  • Natalia Szczepaniak      - wyróżnienie
  • Magdalena Krętowska  - wyróżnienie
  • Michał Kulfan                - wyróżnienie
  • Zofia Paszkiewicz          - wyróżnienie

 

 

Wojewódzki Konkurs Literacki "Tu jest moje miejsce, tu jest mój dom"

  • Magdalena Gryc                          - I miejsce
  • Natan Bieniamin Bielawiec        - wyróżnienie
  • Zuzanna Biesiada                       - wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs Poetycki " Jutro ... w świat"

  • Magdalena Krętowska        - I miejsce w kategorii akrostych
  • Daria Dąbrowska              - II miejsce w kategorii akrostych
  • Natalia Maria Szczepaniak - I miejsce w kategorii wiersz o dowolnej budowie
  • Aleksandra Czarniecka -    II miejsce w kategorii wiersz o dowolnej budowie

 

Ogólnopolski Konkurs Poetycki  "Ocalić od zapomnienia" pod hasłem "Noc kołysankę gra"

  • Maria Kownacka               - I miejsce
  • Magdalena Krętowska      - I miejsce
  • Daria Dąbrowska             - I miejsce
  • Natalia Maria Szczepaniak II miejsce
  • Joanna Prószyńska           II miejsce

 

XI Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku Profesora Tadeusza Truskolaskiego

  • Daria Dąbrowska               - III miejsce
  • Maria Kownacka                - wyróżnienie
  • Magdalena Krętowska       - wyróżnienie
  • Joanna Prószyńska          - wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs Poetycki "Wiersz dla Księdza Jana"

  • Aleksandra Czarniecka      - III miejsce

 

VI Międzyszkolny Konkurs Krasomówczy "Legendy naszego regionu"

  • Daria Dąbrowska           - I miejsce

 

Wojewódzki Konkurs Mitologiczny

  • Aleksandra Czarniecka       - I miejsce
  • Zuzanna Biesiada              - III miejsce

 

Wojewódzki Konkurs Poetycki "Szczęśliwe dziećiństwo w moich oczach"

  • Aleksandra Czarniecka       - I miejsce
  • Zuzanna Biesiada               - II miejsce
  • Wiktor Ziarko                     - wyróżnienie

 

 

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Księdza Jana Twardowskiego w Białymstoku
    15-893 Białystok ul.Bohaterów Monte Cassino 25
  • 857 420 304

KALENDARZ

Rozpoczęcie  zajęć: 2 września 2019r.

Zimowa przerwa świąteczna: 23 - 31 grudnia 2019r.

Ferie zimowe: 20 stycznia - 2 lutego 2020r.

Wiosenna przerwa świąteczna: 9 - 14 kwietnia 2020r.

Zakończenie  zajęć: 26 czerwca 2020r. 
 
Dni wolne od zajęć edukacyjnych: 
 2, 3, 7 stycznia 2020r.,
20 kwietnia 2020r., 
 21,22,23 kwietnia 2020r.(egzaminy),
12 czerwca 2020r.